Öne Çıkanlar AKKASE EBRU SERGİSİ AÇILDI İSİMSİZ TÜNELLER! KUTSİ KAHRAMANMARAŞLILARI COŞTURDU SİGARA İZMARİTİ YANGINA SEBEP OLDU BAYAN GÜREŞÇİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Bu haber kez okundu.

MHP DULKADİROĞLU TEŞKİLATI BOŞ GEÇMİYOR
 MHP Dulkadiroğlu ilçe teşkilatı olarak Gaffarlı Köyü muhtarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını,  köy sakinleri ile cumhurbaşkanlığı seçimleri üzerine sohbet ettiklerini belirten İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, “vatandaşlarımız ziyaretimizden çok memnun oldular. Sadece seçim dönemlerinde değil her zaman siyasetçileri beklediklerini ilettiler. Ayrıca Yusufhacılı köyüne de uğrayıp muhtarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.  Burada da cumhurbaşkanlığı seçimleri üzerine vatandaşlarımızla sohbet ettik. 12 Nisan’da sayın genel başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlerin startını vermesiyle biz de ilçe teşkilatı olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Başkan Akpınar, köy ve mahalle yanında, muhtarları da ziyaret etmeyi sürdüreceklerini, onların da duygularını kamuoyu ile paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol