banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

 MERKEZDE NE VARSA, KIRSALDA DA O OLACAK

Büyükşehir yasasıyla köy statüsünden mahalleye dönüşen bölgelerin kanayan yaralarını tek tek çözüme kavuşturduklarını dile getiren Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, bu bölgelere hizmetin artarak devam edeceğini, merkez mahallelerde bulunan tüm hizmetlerin kırsal mahallelerde de olacağını kaydetti.
Denizli, Haydarhöyük, Seyrantepe ve Çınarlı mahallelerini ziyaret eden Başkan Okay, bu mahallelere yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek yeni yapılacak hizmetler hakkında vatandaşa bilgi verdi.
Seçim sürecinde bu vatandaşların ayağını çamurdan keseceklerine dair söz verdiklerini hatırlatan Başkan Okay, geride kalan bir yılda bu sözü yerine getirdiklerini belirtti.
Hizmetlerin artarak devam edeceğini anlatan Başkan Okay, sözlerini şu şekilde sürdürdü;
“Daha önce köy olan ve hak ettiği hizmeti gerektiği kadar alamayan bölgelerimize yönelik hizmetlerimiz devam ediyor. Denizli, Haydarhöyük, Seyrantepe ve Çınarlı mahallelerimizde yaşayan insanlarımızın ayağını çamurdan tamamıyla kesmiş olduk. Kışın çamur, yazın ise aşırı tozla mücadele eden vatandaşlarımız artık bu sorundan tamamen kurtuldu. Çok şükür bugün yollarımızı kilit parke taşlarıyla döşedik. Sokak aralarına çöp konteynerları yerleştirdik ve düzenli olarak bu çöpleri toplar durumdayız. Bundan sonraki süreçte de bu bölgelerimize kalıcı hizmetler için çalışacağız. Bu vatandaşlarımıza sözlerimiz bu kadar değil. Diğer tüm sözlerimizi önümüzdeki süreçte yerine getireceğiz.”
Başkan Okay, mahalleleri ziyaretinde eksik gördüğü yerlerin tamamlanarak biran önce vatandaşın hizmetine sunulması için talimat verdi. Gezi, vatandaşla sohbetlerin ardından sona erdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147