Öne Çıkanlar ARIKAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUM TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI ÖZEL SEKTÖRÜN GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ADAYLARINDAN BEKLENTİLERİ ÖNDER DOĞU AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

MEHMET FİSKECİ’YE MEZUN PLAKETİ
 Ticaret lisesinin 1968-1969 yılı mezunlarından olan Mehmet Fiskeci’ye plaketini Tertip Komitesi Başkanı Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Ahmet Karacan verdi.

“Sizin bu etkinlikteki katkınız büyük, gelmeniz bile büyük incelik, teşekkür ederim” diyen Karacan, pilav gününde ufak tefek eksikliklerin ve istenmeyen haksız eleştirilerin olduğunu, önümüzdeki yıl içerisinde geleneksel hale getirildiğinde, daha kapsamlı ve katılımlı bir pilav günü düşündüklerini söyledi.

Bu plaketin, bu ödülün anlamlı olduğu kadar anlamının da büyük olduğunu ifade eden gazeteci Mehmet Fiskeci, ilk kez böyle bir etkinliğe imza attıkları için emeği geçenleri kutladı.

KİMLİK Gazetesi bürosundaki plaket verilişi sırasında, yine aynı okul mezunlarından Ökkeş Fatih Kaygısız da hazır bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol