Öne Çıkanlar BARO SAVCI KİRAZ İÇİN BİR ARAYA GELDİ SÜFYAN EMİROĞLU KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI DONDURMA FESTİVALİ MÜJDESİ Olimpik gün yürüyüşüne büyük ilgi

Bu haber kez okundu.

MAHÇİÇEK, KALE’Yİ FETHETTİ

Büyükşehir yasası ile birlikte beldelikten mahalleye dönüşen, ki belediye başkanlığını Mehmet Nar’ın yaptığı Kale mahallesindeki iftara katılan Başkan Hanefi Mahçiçek, konuklara hayırlı ramazanlar diledi, belediye olarak etkinliği daha da zengin hale getireceklerini söyledi.

Sosyal belediyecilik anlamında her biriminin hazır kıta olduğunu da belirten Mahçiçek, hizmeti ilçe sınırları içindeki her mahalleye eşit ve adil şekilde yayacaklarını dile getirdi.

 

MEHMET NAR’IN MAHALLESİNDE

 

Çocuklarla da ilgilenen, onları çok sevdiğini söyleyen Mahçiçek’in Kale Mahallesindeki iftarına Onikişubat İlçe Teşkilat Başkanı Av.Ahmet Özdemir, Kale Belediye eski Başkanı, aynı zamanda da Onikişubat belediye meclisüyesi olan Mehmet Nar, Kürtül Belediye eski Başkanı Mehmet Akgül yanında, yaklaşık 500 kişilik kalabalık katıldı.

 

İFTAR YEMEK BEDELİ

ARIKAN MENSUCAT’TAN

 

Kale mahallesindeki iftar yemeğinin bedeli, sahipliğini hayırsever işadamı Mahmut Arıkan’ın yaptığı Arıkan Mensucat tarafından karşılanırken, Kale Mahalle sakinleri, Mahçiçek’e teşekkür ettiler, daha çok etkinlik istediler, hizmetlerinden memnun olduklarını söylediler.

Mahçiçek de mahalle sakinlerinden gördüğü ilgiden hoşnuttu.

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol