Öne Çıkanlar ŞİRİKÇİ AİLESİNE YAKIŞAN DÜĞÜN BÜYÜKŞEHİRİ TUTANA AŞK OLSUN! 3-1 İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR ÖZTUNÇ DA İSTİFASINI VERDİ ALİ SEZAL

Bu haber kez okundu.

KURSİYERLER MAHARETLERİNİ SERGİLEDİLER
 Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen serginin açılışına Vali Yardımcısı Bayram Öz, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hüseyin Ağır, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Fetih Yanardağ, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Ahmet Özdemir, Onikişubat Belediye Başkan Yardımcıları Ali Ünsal, Fatih Yoğurt, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Kaygısız, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Semerci, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Yaşar Kaymak, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Serdar Yakar, Kütüphaneler Müdürü Necati Kahveci, Suzan ve Aldulhakim Bilgili Halk eğitim Merkezi idarecileri ile kursiyerler ve yakınları katıldı.

Kasım 2013 tarihinde başlayan kurslarda her bölümden 20’şer kursiyer eğitim görerek birer meslek sahibi oldular. Kursiyerlerin Mayıs 2014 tarihine kadar süren eğitimlerinde hazırladıkları ürünler yılsonu sergisiyle sergilenirken, Takı Tasarım Kursiyerlerinin 200 eseri, Çini Tezhip ve Minyatür Kursiyerinin ise 150 eseri sergileniyor.

Cuma gününe kadar açık kalacak serginin sonunda kursiyerlere katılım belgeleri protokol mensupları tarafından takdim edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol