banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

 KONUKOĞLU AİLESİ SANKO’YA VERGİ DAİRESİ’NDEN PLAKET

Vergi rekortmenleri listesine giren Konukoğlu Ailesi ve SANKO şirketlerinden Çimko Çimento ve Beton Sanayi Ticaret A.Ş., Vergi Dairesi Başkanlığı’nca plaketle ödüllendirildi.

Gelir ve Kurumlar Vergisi Rekortmenleri listesinde ilk üç sırayı alan Konukoğlu Ailesi ve Çimko’nun plaketleri, Vergi Dairesi’nin yeni başlattığı “ödülleri işyerlerinde sunma” uygulaması kapsamında, SANKO Holding’te takdim edildi.

Vali Erdal Ata, 2013 yılı vergilendirme dönemi Gelir Vergisi Rekortmenleri listesinde ilk üç sırada bulunan SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Konukoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Konukoğlu adına Vergi Dairesi’nce düzenlenen plaketleri takdim ederek, başarılarının devamını diledi.

Ata, Kurumlar Vergisi Rekortmenleri listesinde ikinci sırada yer alan Çimko’nun plaketini ise Çimko Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tansu Tuğlu’ya verdi.

Törene, Vergi Dairesi Başkan Vekili Ahmet Uğur, Vergi Dairesi Grup Müdürleri Arif Özefe ve İbrahim Yücel ile SANKO Holding Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Konukoğlu da katıldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147