banner968

KMBGC’DEN REKTÖR CAN’A ZİYARET

15 Şubat 2019 Cuma 10:52
Bu haber 2647 kez okundu

Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti (KMBGC) Başkanı Arslan Deveboynu ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

KMBGC'DEN REKTÖR CAN'A ZİYARET
 Kent basının daha güçlü temsil edilmesi noktasında üstlendiği sorumlulukla çalışmalarına devam eden Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, protokol ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Kentin önde gelen isimlerini ziyaret ederek basın mensuplarının sorunlarını direkt aktaran, böylelikle sorunlara çözüm önerileri bulan Kahramanmaraş Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti, ziyaretler çerçevesinde bu kez KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’ı ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Arslan Deveboynu ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Taş ve Mehmet Yüzbaşıoğlu’nu Rektör Can karşıladı.

Oldukça güzel ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette üniversiteyle ilgili karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Rektör Can, bu nazik ziyaretten ötürü Başkan Deveboynu nezdinde KMBGC heyetine teşekkür ederken, Başkan Deveboynu ise Rektör Can’a başarılar diledi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder