banner1052
Öne Çıkanlar İSİMSİZ TÜNELLER! GAZETECİ DOĞAN BİR ŞEHİDİ DAHA DUALARLA UĞURLADIK ANNE İKİNCİ KEZ OĞLUNA CAN VERDİ KOMUTANLARDAN ZİYARET

Bu haber kez okundu.

KAVAK; İYİ GÜNLERİMİZ OLACAK!

KASKİ Genel Müdürü, 34 senelik bürokratik yaşamının 27 yılının idarecilikle geçtiğini, tecrübe ve deneyimlerini KASKİ ile Kahramanmaraşlı hemşehrilerine sunacağını söyledi, 420 bin abonesi olan Kahramanmaraş’ta,  halen su sıkıntısının bulunmadığını, buna rağmen sularda kayıp ve kaçağın bulunduğunu, bazı bölgelerdeki şebekelerin eski olması hesabıyla değiştirilmesi gerektiğini hatırlatan Ahmet Kavak, kamuoyundaki algıya cevap olarak, “Kahramanmaraş’ı çok iyi biliyorum. Senelerim dışarıda geçmiş olabilir ama ben bu şehrin evladıyım ve şehrimi iyi tanıyorum. Üstlendiğim görev alanı farklı olsa da, hizmette alan farkı gözeten biri değilim!” dedi.

Su israfının günümüzde yoğun olduğuna da dikkat çeken Genel Müdür Kavak, kayıp kaçakları önlemek için su şebekesinin yanında kanalizasyon şebekelerinin de yenilenmesi gerektiğini ifade ederken, maddi imkânları da göz önünde bulundurmak gerektiğini hatırlattı.

Sıcak paranın döndüğü kurumda verimli olmak için tüm mesaisini sarf ettiğini belirten Kavak, gelecek ve kurum adına müspet sinyaller verdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1048

banner1050

banner1054banner1055