banner1066
Öne Çıkanlar Türk standartları enstitü HUKUK VE YARGI ÖNEMLİ EN BÜYÜK KATILIMLI SİVİL YARIŞMA ÇAKIROĞLU DERNEĞİ BUĞDAYLARI BİÇERDÖVERLE BULUŞTURDU DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS

Bu haber kez okundu.

KASKİ’DEN MODERN VEZNELER

Kurulduğu günden bu yana Kahramanmaraş Halkına hizmetin en iyisini sunmayı kendine şiar edinen KASKİ şimdi de veznelerini yeniledi.

 

Veznelerini baştan sona yenileyen KASKİ, vatandaşların ödemelerini daha nezih ve temiz bir ortamda yapmalarını sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

 


KASKİ Genel Müdürlüğü, şehir merkezinde bulunan Namık Kemal, Yunus Emre, Hal, Yeraltı Çarşısı ve Fatihler ’deki su vezneleri daha modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturdu.

 

Konu ile ilgili olarak kısa bir açıklama yapan KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok: “Genel Müdürlüğümüze bağlı vatandaşlarımıza hizmet veren su veznelerimizin fiziki şartlarını iyileştirerek daha modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturuyoruz. Bu kapsamda 8 adet veznemizin 5 tanesini yenileyerek vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Kalan veznelerimiz için çalışmalarımız devam etmekte olup, kısa sürede bu veznelerimizdeki yenileme çalışmalarımızı tamamlayacağız. Böylelikle veznelerimiz standart hale gelmiş olacak.

 


 Halkımıza hizmetin en iyisini sunma gayretinde olan bizlere her zaman yol gösteren ve destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ediyoruz.

 

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatih Mehmet Erkoç’ un öncülüğünde, vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmetin kalite standartlarını il genelinde her geçen gün daha da artırmaya devam edeceğiz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol