Öne Çıkanlar BAYAZIT KAÇAR HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ BARAJA NAZIR MESİRE ALANI Diyanet işleri Afşin Belediyesi

Bu haber kez okundu.

KASKİ,  BÜYÜKŞEHİR’İN ULAŞIM PROJELERİNİN ALTYAPISINI YENİLİYOR
 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un önemli projelerinden Trabzon Caddesi Yayalaştırma Projesi ve Karamanlı Köprülü Kavşak Projesinde inşaat alanlarında içme suyu, kanalizasyon, yağmur suyu ve ızgara çalışmaları yapılıyor. Ekiplerin oldukça yoğun bir tempoda sürdürdükleri bölgeye uzun yıllar hizmet verecek altyapı çalışmalarının en kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

TRABZON CADDESİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANDI

Trabzon Caddesi Yayalaştırma Projesi Kapsamında başlatılan inşaat çalışmalarıyla bölgenin altyapı yenileme ve deplase çalışmaları tamamlandı. Caddenin içme suyu hatları deplase edildi. Yeni yağmur suyu hattı ve ızgara çalışması yapılarak aşırı yağışlarda olası sel riskinin önüne geçilmesi hedefleniyor. Trabzon Caddesinde toplam 2500 metre içme suyu hat deplasesi, 1500 metre yağmursuyu hattı ve caddenin yağmursuyu ızgaraları yapıldı.

KARAMANLI KAVŞAĞINDA ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin şehir içi trafiğin yoğun olduğu bölgelerde trafiğin rahatlatılması amacıyla başlattığı Karamanlı Kavşak Projesi kapsamında inşaat alanının içinde kalan içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının deplase işlemleri KASKİ Genel Müdürlüğünce sürdürülüyor.  Alanda bulunan içme suyu hatlarının deplase çalışmaları tamamlanarak yeniden hizmete alındı. KASKİ ekipleri şu anda bölgede kanalizasyon ve yağmur suyu hatlarının deplase edilerek yan yollara alınması işlemlerini sürdürüyor. Yoğun bir mesai harcanan çalışmaların kısa sürede tamamlanması hedefleniyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091