Öne Çıkanlar HOROZ ÖTTÜ SAAT GİTTİ. EEEEEE! İKİ KIZ KARDEŞ BOĞULDULAR PİAZZA AVMLERDEN OKULA DÖNÜŞ HEDİYENİZİ ALMAYI UNUTMAYIN! İŞ MAKİNESİ ALIMI İÇİN TOPLANDI DENİZKENT VE BAĞ EVİNDE İFTAR VAKTİ

Bu haber kez okundu.

KARAZİYARET’TE AKGEMCİ VE NERGİZ COŞKUSU
 MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci ve Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz, Karaziyaret Mahallesinde düzenlenen toplantıda büyük coşku ile karşılandılar.

Müthiş bir kalabalıkla adeta miting havasında geçen seçim bürosu açılışında, Akgemci ve Nergiz mahalle sakinleri tarafından sevgi seline kapıldı.

Dulkadiroğlu ilçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz; “Görüyorum ki; Karaziyaret halkı MHP’de karar kılmış. Değişimden yana.

Bu coşku, bu güven bizlerin sorumluluklarını daha da artırıyor. İnşallah 31 Mart’tan itibaren hizmet zincirimiz başlayacak ” dedi.

“Biz projelerimizle bu yola çıktık. Hizmet için oy istiyoruz. Başkaları gibi bize değil, genel başkanımıza oy verin demiyoruz” diyerek iktidar partisine gönderme yapan Nergiz; “Kendine güveni olmayanlar, genel başkanlarına oy isteyerek seçim kazanmak istiyorlar. Çünkü oy istemeye yüzleri yok. Aynı zihniyetin 11 yıldır yaptığı belediyecilik ortada” diye konuştu.

Kendisinin de bir anne olarak anların derdini çok iyi bildiğini ifade eden Nergiz; “Cefakâr, eli öpülesi analarım, bacılarım; sizlere söz veriyorum; hiçbir evladınız işsiz kalmayacak. Her derdinizde gece gündüz bana ulaşacaksınız. Bizim belediyemizin kapısı olmayacak.” Dedi.NERGİZ’DEN,  ÖĞRENCİLERE 3 MÜJDE BİRDEN!

Gençlerin eğitim hayatını daha rahat ve modern şartlarda sürdürebilmeleri için bütün imkânlarıyla seferber olacağının altını çizen Nergiz, öğrencilere müjdesini ise şu şekilde açıkladı:

“Dulkadiroğlu ilçe sınırları içerisinde ikamet edip, il dışında okuyan dini bayramlarda sevdikleriyle bir araya gelebilmesi için gidiş dönüş biletleri belediyemiz tarafından karşılanacak.

Üniversiteyi kazanan her kardeşimize diz üstü bilgisayar belediyemizden.

Sütçü İmam Üniversitesi’ni kazanan her kardeşimize DIT Kart belediyemizden” diye konuştu.AKGEMCİ, BELEDİYE HANIM ELİ DEĞECEK

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci’i yaptığı konuşmasında ise; “Belediyeye hanım eli değecek. Hanımların elinin değdiği her iş güzellikle, başarı ile sonuçlanır. Hanımlar verdiği sözün arkasında dururlar. Her başarı erkeğin de arkasında mutlaka bir bayan vardır.

Neslihan Hanımın sizler için çok önemli projeleri var. Dulkadiroğlu ilçesi için bir şans. Bu şansı iyi değerlendirin” dedi.

Mahalle restorasyonları ile mahallerin modern yaşanası hale geleceğini ifade eden Akgemci; “Bu gün tercih sırası sizde. Çocuklarınızın geleceği için oy kullanacaksınız.

Biz bu kentin geleceğini inşaa etmek için bu yola çıktık.

Karacasu’ya hizmet etme vaadiyle belediyeliği iptal edildi. Ama sonrasında hiçbir hizmet sunulmadı. Burası kaderine terkedildi. İnsanların sorunları göz ardı edildi.

Biz her vatandaşımıza eşit yaklaşarak, doğumdan ölüme neye ihtiyacı varsa o hizmeti sunmak için geldik.

Eğitimden tutun sağlık hizmetlerine kadar en süt düzeyde hizmet sunacağız.

Yüz ağartan yüz projemizle vatandaşımızın yaşam standardını yükseltmek için varız” dedi.AKGEMCİ; SORUNSUZ BİR KENT İÇİN MHP’DE BULUŞALIM

Büyükşehir’in kendi bütçesiyle geldiğine dikkat çeken Akgemci; “Büyükşehir kendi bütçesiyle geliyor. Sizlerin ödediği vergilerin size hizmet olarak dönmesi için yetkiyi işin ehline vereceksiniz.

Öyleyse; Modern belediyecilik hizmetleri almak için, sorunların bittiği, iş, aş, eğitim, sağlık sorunlarının bitmesi için, 5 yılda aranılan sorulan Marka Şehir Kahramanmaraş inin MHP’de buluşma zamanı” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, dualar eşliğinde kurdele kesilerek seçim bürosu açılışı gerçekleştirildi.

Yapılan açılışa İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Mustafa Akpınar, Kadın Kolları İl Başkanı Halide Akben ve Belediye Meclis Üyeleri’nin yanısıra çok sayıda vatandaş katıldı. 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1044