banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

KAHRAMANMARAŞ ITB BERLİN TURIZM FUARIN’DA BİR KEZ DAHA TANITILDI
 Toplamda 3000 metrekare üzerinde yer alan Türkiye standında, oteller, seyahat acenteleri, iller, birlikler, dernekler ve kalkınma ajansları ile 116 stant ve toplam 120 katılımcı ile deniz-kum-güneş konseptine ek olarak, ülkenin farklı bölgeleri ve turizm olanakları da ziyaretçilere gösterilmiştir.

T.C. Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, Kültür ve Turizm Bakanlığı eski Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Abdurrahman ARICI ile Müsteşar Sayın Prof. Dr. A. Haluk DURSUN, Büyükelçi Sayın Hüseyin Avni KARSLIOĞLU, Kültür ve Turizm Bakanlığı Teftiş Kurulu Başkanı Sayın Asım KESER, Tanıtma Genel Müdürü Sayın İrfan ÖNAL standımızı ziyaret etmişlerdir.

Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan, ITB Berlin Turizm Fuarı’na Kahramanmaraş’ı temsilen İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan KÜÇÜKDAĞLI tarafından katılım sağlanmış; Türkçe, İngilizce, Almanca ve Arapça olarak hazırlanan görsel ve basılı tanıtım materyalleri ile de Kahramanmaraş’ın alternatif turizm değerlerinin tanıtımı yapılmıştır.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147