banner1165
Öne Çıkanlar TÜRKİYE BİR KABİLE siyaset HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ KMS

Bu haber kez okundu.

KAHRAMAN TAZEOĞLU, KAHRAMANMARAŞLI OKURLARIYLA BULUŞTU
 

Kültür, sanat ve edebiyatın ünlü isimlerini ziyaretçileriyle buluşturan Piazza, bu kez seven kalplere hitap eden Kahraman Tazeoğlu’nu konuk etti.

 “Seni İçimden Terkediyorum, Eyvallah, Araz, Yaralı, Vazgeçtim, Söz, Susacak Var, Allah’a Emanet Ol, Bambaşka” gibi kitapları başta olmak üzere her eseri en çok satan listesinde yer alan Kahraman Tazeoğlu, Ada Kitap Mağazasındaki imza gününde son kitabı “İki Söz” ü imzaladı.

KUCAKLAŞTI,  FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Ünlü yazara kitabını imzalatmak için etkinlik alanında toplanan sevenleri, onu alkışlarla karşıladılar. Her kitabını büyük bir heyecanla bekledikleri yazarı karşısında gören bazı sevenleri gözyaşlarına hakim olamadılar.

Tazeoğlu, “Seni asla unutmayacağım diyenler var ya… En unutkan onlar çıktı” notunu düştüğü kitabını imzalarken kendisine sarılmak isteyen sevenlerini geri çevirmedi. Ünlü yazara sarılıp duydukları hayranlığı dile getiren okurları, onunla sohbet etme imkanı da buldular.

Mütevazi kişiliği ile sevenlerinin gönlünü bir kez daha adeta fetheden Yazar ve Şair Kahraman Tazeoğlu, kendisinden imza almak için gelen bütün hayranları ile de yakından ilgilendi ve gösterdikleri yakın ilgi için teşekkür etti.

BUKRE 2"NİN MÜJDESİNİ VERDİ

2001 yılında ilk kitabı olan ''Seni İçimden Terk Ediyorum'' adlı eseri ile başladığı edebiyat yolculuğuna roman, deneme ve hikâye kitaplarıyla devam eden Tazeoğlu, sevenlerine Yen’i kitabı Bukre 2’nin de müjdesini verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol