banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE dizi ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU !

Bu haber kez okundu.

 KADINA KALKAN ELLER KIRILMALI!

Saadet Partisi Kadın Kolları, geçtiğimiz günlerde hunharca katledilen Özgecan Aslan ve işkence gören, öldürülen ve taciz edilen kadınlar adına düzenledikleri protesto eyleminde, kadınların feci şekilde öldürülmesini tel’in için toplandılar.

Ulu Camii üzerindeki meydanda bir araya gelen yaklaşık 15 kişilik Kadın Kolları üyeleri, önce acılı aileye sabır ve metanet dilediler, arkasından da Saadet Partisi Genel Merkezince gönderilen bildiriyi okudular.

Kadın kolları Başkanı Fatma Çay’ın okuduğu bildiride, “Özgecan ile yaşadığımız bu acı, toplum olarak nereye gittiğimiz ve neye dönüştüğümüz sorularını akıllarımıza getirmeli ve bu durum idarecilerimizi derin bir düşünceye ve mevcut durumla bir an önce yüzleşmeye sevk etmelidir” dedi, uyuşturucu yaşının 10’lara düştüğünü, kadın cinayetleri sayısında her geçen gün artan rakamdan duydukları kaygıyı dile getirdi” ifadesini kullandı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147