Öne Çıkanlar ARAÇTA SIKIŞIP KALDI STİLİSTLİK-MODA TASARIMI KURSU SERGİSİ AÇILDI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ FİLEDE; ADIM ADIM 1. LİGE 4 AĞIR YARALI

Bu haber kez okundu.

JANDARMA’DAN SUÇ ÖRGÜTÜNE DARBE!
 parçaları sökülen araçları bir yerde bırakmak sureti ile kolluk kuvvetlerine ihbar ederek yakalanmasının sağladıkları, parçaların eksik olması sebebi ile aynı araçları icra makamlarından düşük bedelle satın alarak ihalenin kesinleşmesinden sonra sökülen parçaları tekrar monte ettikleri ve kullanılır hale gelen araçları tekrar rayiç bedelinden satmak suretiyle nitelikli dolandırıcılık ve ihaleye fesat karıştırma suçlarını işledikleri iddiasıyla soruşturma başlatılmıştır.

Bahse konu şüphelilere yönelik olarak Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde 04 Mart 2014 tarihinden itibaren eş zamanlı olarak icra edilen operasyonda 13 şüpheli şahıs gözaltına alınmış operasyon kapsamında yapılan aramada 5 adet kamyon ve 103 adet muhtelif kamyon aksamı ve yedek parçası ele geçirilmişti.

Tamamlanan tahkikat sonucunda 13 şüpheli şahıs 06 Mart 2014 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığımıza sevk edilmiş, (2) şüpheli hakkında mahkemece tutuklama kararı ve (4) şüpheli hakkında ise adli kontrol karar verilmiştir.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol