banner1066
Öne Çıkanlar TARİH NEYİN NE OLDUĞUNU YAZACAKTIR! KARAYOLLARI İŞ BAŞINDAYMIŞ! BİR TEK O YANMADI… HUBUBAT HASAT BAYRAMI SEFER TURAN AFŞİN BELEDİYESİNİ ZİYARET ETTİ…

Bu haber kez okundu.

İZCİLERDEN AŞURE İKRAMI
    İlahiyatçı İzzettin PAK’ın yaptığı dua ile Özel İdare İş Merkezi önünde açılan stantta, Trabzon Caddesinden geçen halkımıza aşure ikram edilirken, bir grup izciyle Kıbrıs Meydanı, Bakırcılar Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı ve Azerbaycan Bulvarındaki esnaflara aşure ikramı yapıldı.

    Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü başkanı Ahmet Özkul faaliyet hakkında şunları söyledi; “öncelikle hemşerilerimizin 1437 Hicri Yılını ve Muharrem ayını tebrik ediyor, Hicri yılın hayırlı, bereketli ve huzurlu günler getirmesini temenni ediyorum” dedi

   Özkul, Kulüp olarak izcileriyle her yıl şehrimizin farklı yerlerinde ikram ettikleri aşureyi bu yıl Trabzon Caddesi ve Kıbrıs Meydanındaki esnaflarımızla paylaşmak istediklerini belirtti.

   Özkul, aşureye katkılarından dolayı Merdan Ahlak Kültür ve Çevre Derneğine, pişiriminden dağıtımına kadar emeği geçen Maraş Sofrası ekibine teşekkür ettiklerini söyledi.Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol