Öne Çıkanlar ARIKAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİNDE KAMUDA ÇALIŞAN TAŞERON İŞÇİ KARDEŞLERİMİZİN SIKINTILARINI BİLİYORUM TAKI TASARIM SERGİSİ AÇILDI ÖZEL SEKTÖRÜN GENÇ ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ADAYLARINDAN BEKLENTİLERİ ÖNDER DOĞU AKDENİZ BÖLGE TOPLANTISI

Bu haber kez okundu.

İTFAİYENİN EĞİTİMLERİ MEYVE VERMEYE BAŞLADI
 Konu ile ilgili olarak İtfaiye Daire Başkanlığından yapılan açıklamada: “4 Haziran Çarşamba günü saat 08.14’te İtfaiye Komuta Merkezimize, Kahramanmaraş-Adana karayolu 5. Kilometresindeki bir dondurma imalathanesinde yangın çıktığı ihbarı gelmesi üzerine, Merkez İtfaiye Grubumuz 7 dakika içinde olay yerine intikal etti.

İmalathane işçilerinin erken fark ederek zamanında müdahale etmesi sonucunda yangın büyümeden söndürüldü.

İtfaiye ekibimiz ise 1 saat süreyle kontrol ve soğutma çalışması yaptı. Söz konusu imalathanede maddi hasar meydana geldi.

İtfaiye Daire Başkanlığımız; bu yangının işyeri çalışanları tarafından, işletmedeki ekipmanla bilinçli müdahalesinin, şehrimizdeki tüm okul,  fabrika, kurum ve kuruluşlarda Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesince devam eden ‘’YANGIN GÜVENLİĞİ-YANGIN TEDBİRLERİ’’ eğitimi ve tatbikatlarının önemine dikkat çekerek, bu eğitimi talep eden kamu ve ya özel tüm kuruluşların, İtfaiyemizin eğitim birimine müracaat etmelerinin yeterli olacağı bildirildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol