Öne Çıkanlar BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER Akbaba Ailesi BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER

Bu haber kez okundu.

“İTFAİYE TEŞKİLATIMIZ BÖLGENİN EN DONANIMLISI”
 Başkan Poyraz’ın mesajı: “Her türlü doğal afet, yangın ve kurtarma çalışmalarında, gece-gündüz, canla-başla fedakâr bir şekilde görev yapan İtfaiye Teşkilatımıza; göstermiş oldukları olağanüstü gayretlerinden dolayı takdir ve teşekkürlerimi ifade ediyorum. Kahramanmaraş Belediyesi olarak İtfaiye Teşkilatımızın altyapısı, donanımı ve organizasyonu daha da güçlendirmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Şu anda gerek teçhizat, gerekse donanım bakımından bölgenin en iyi itfaiye teşkilatından birisine sahibiz.

Bir yandan İtfaiye Müdürlüğü makine ve araç parkını genişletirken diğer yandan da düzenlenen eğitim seminerleri ile personelin teknik becerilerini arttırıyoruz. Bu vesile ile özverili bir şekilde çalışarak görevlerini yerine getiren İtfaiye Teşkilatımızın İtfaiyecilik Haftası'nı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol