Öne Çıkanlar dizi BEYOĞLU TAZİYE EVİ AÇILIŞA HAZIR MUHAMMED GEVHER BAKIRCILAR ÇARŞISI TURİZMİN GÖZ BEBEĞİ OLMALI Akbaba Ailesi

Bu haber kez okundu.

ILICA’DA DÜĞÜN HAFTASI
 Tarih, turizm ve sağlık beldesi, merkezi Ilıca beldesi, bu kez de Torun ve Köse ailelerinin çocuklarını baş-göz etmenin mutluluğunu yaşıyor.

Bu bağlamda, Akdo Dondurmada çalışan Mehmet Torun ile, güzel gelin Ebru Köse hayatlarını birleştirirken, Ilıca sakinleri ateş altında bir düğüne tanıklık ettiler.

Feride-Hacı Torun ailesinin yakışıklı oğlu Mehmet Torun ile, Özcan-Musa Köse ailelerinin güzel kızları Ebru hayatını birleştirdiler.

Geçtiğimiz hafta Cuma günü, Şato Düğün Salonundaki kına gecesinden sonra, cumartesi ve Pazar günü Torun’ların kendi evindeki düğüne Ilıca belde sakinleri ilgi gösterdiler, genç çiftlerin bir yastıkta kocamaları temennisi ile mutluluk dileklerini ilettiler.

Düğüne beldenin akil insanlarından belediye başkanı Remzi Demir, Zeki Kaçmaz, Cuma Karalar, Bünyamin Torun, Akdo sahibi Ahmet Davarcıoğlu yanında, gazeteci Mehmet Fiskeci ile çok sayıda davetli katıldı.

KİMLİK GAZETESİ, bekârlığa veda eden genç çiftlere mutluluklar diler.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol