banner1071
Öne Çıkanlar KAVŞAKLARA DEKORATİF LED SÜSLEME BAŞKAN ERKOÇ VOLEYBOLCULARA BAŞARILAR DİLEDİ SAĞLIK İÇİN SAĞLIKLI SÜT İÇİN ŞEHİTLER YÜREĞİMİZE KOR ATEŞE DÜŞÜRDÜ BİR İYİLİK MEDENİYETİ OLARAK İSLAM

Bu haber kez okundu.

HALKIN GÜVENİ BOŞA ÇIKMAYACAK!
 Seçildiği günden bu yana ziyaretleri ve hayırlı olsun dileklerini kabul eden, bu anlamda odası çiçek bahçesine dönen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, parti rozetini bir kenara bıraktığını, sadece kendisine oy verenlerin değil,  vermeyenlerin de belediye başkanı olduğunu kaydederek, “Vatandaş bize inandı, güvendi. Bize düşen, onların bu oylarını, bu güvenlerini boşa çıkartmamak. Artık kolları sıvayıp çalışma zamanı” dedi.

OYALANACAK VAKİT YOK!

Okumuş, ilçenin sorunlarını bildiğini, öncelik sırasına göre çözeme kavuşturmak için ekip çalışması ile sorunların üstesinden geleceğine işaret ederken de, kendisini ziyaret eden ve başarılar dileyen Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci’ye şunları söyledi: “Artık omuzlarımıza binen yük daha da arttı. Vatandaş bizden hizmet bekliyor. Duracak, oyalanacak bir gün bile vaktimizi yok” diye konuştu.

Başkan Okumuş’a ziyaretler ve hayırlı olsun temennileri her geçen gün daha da artıyor. 

 


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070