Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

GÜNEŞEVLER KONUTLARINDA İLK HARÇ KONULDU
 İnşaat çalışmaları başlayan Güneşevler Toplu Konutlarında incelemede bulunan Başkan Erkoç burada yaptığı açıklamada konutların en kısa zamanda tamamlanarak hak sahiplerine teslim edileceğini belirtti. Başkan Erkoç açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Güneş Evler Yapı Kooperatifimizin temeli atıldı, betonları dökülüyor. İnşaallah buradan 1500 civarında vatandaşımız ev sahibi olacak. Gelecek yılsonunda burayı hızlı bir şekilde bitirmeyi düşünüyoruz. Konutların teslimini 15 ay gibi planladık ama 12 aya çekmeyi hedefliyoruz. 70 bin liranın altında bir rakama burayı mal edeceğiz. 123 metrekareden oluşan, tünel kalıp sistemiyle depreme dayanıklı olarak inşa edilen modern konutları vatandaşlarımıza teslim edecek ve bu bölgede yeni temeller atmaya devam edeceğiz. Hedefimiz on bin civarında sosyal konut yapmak, bunla ilgili arazi çalışmalarımız sürüyor.  Burayı da inşaallah bugün döktüğümüz betonla başlatmış bulunuyoruz. Allah hayırlı eylesin… İleriki günlerde vatandaşlarımızın ve devlet büyüklerimizin katıldığı büyük bir temel atma töreni düzenleyeceğiz. Gerçekten çok mutlu bir an… Buraya üye olan tüm vatandaşlarımızın evlerini bir yıl gibi kısa bir sürede teslim ederek sıcak yuvalarına kavuşturacağız. Kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ederken bir yandan da toplu konut çalışmalarımız artarak devam edecek.”

Başkan Erkoç yaptığı açıklamada 600 civarındaki Gölkent Konutlarının da Ocak ayı içerisinde hak sahiplerine teslim edileceğini kaydetti.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126