banner1071
Öne Çıkanlar ÖZEL SANKO OKULU TENİSTE İL BİRİNCİSİ OLDU KÜTÜPHANELER MADALYALARINI ALDILAR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR VOLEYBOL TAKIMI GALİBİYETE DOYMUYOR GAZETECİLER İFTARDA BİRARADA MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ…

Bu haber kez okundu.

FİSKECİ AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 Hayriye Lale Akalın’ın güzel kızı Yelda, Emine-Mehmet Fiskeci’nin yakışıklı oğlu, aynı zamanda da Kimlik Gazetesi genel yayın yönetmeni olan Gencay Fiskeci, 14.Nisan.2014 Pazartesi günü, Duygu Düğün Salonunda nişanlandılar ve evliliğe göz kırptılar.

Kentin usta gazetecilerinden Mehmet Fiskeci, Aksu Televizyonuna yaptığı açıklamada; “Bugün aslında kutlu doğum haftası, bu da bizim mutlu gecemiz. Bugün çocuklarımız evlilik merdiveninin ilk basamağı olana sözü kestiler, bugün merdivenin orta basamağındalar, yani nişanlanıyorlar. Kısmet olursa düğünümüz de yakında. Ben çocuklarımdan önce mutluluk, huzur istiyorum ve öyle 3-5 değil, bakabilecekleri kadar, bizim de sevebileceğimiz çocuklar, torunlar istiyorum” derken, eşi Emine Fiskeci ise; “Bugün herkes gibi ben de mutluyum. Çocuğumun, oğlum Gencay’ın mürüvetini göreceğim. Allah herkese nasip etsin, yavrularımıza mutluluklara diliyorum” diye konuştu.


KENDİ AYAKLARI ÜZERİNDE DURMAYA KARAR VEREN İKİ GENÇ

Gençlerin “Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç, böyle bir mutluluk tablosunu görmek isteyen dostlarımızı nişanınıza bekliyoruz” mesajı veren davetiyelerine iştirak edenler arasında her iki ailenin yakınları ve özellikle basın mensupları yoğun ilgi gösterdiler, gençlere mutluluk dileklerini ilettiler.

Nişan töreninde gençlerle birlikte törene katılanlar dans ettiler, halaylar çektiler, müzik eşliğinde felekten bir gece çaldılar.

Kimlik Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, konukları ile tek tek ilgilendi, geldikleri için onlara teşekkür etti.

Nişan gecesinde konuklara tatlı ve dondurma ikram edildi.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070