Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

 ERMENİ SOYKIRIMI VE TARİHİ GERÇEKLER

Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi iken istifa ederek Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu Kanal Maraş TV ekranlarında Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekleri konuşacaklar.

Son günlerde Kahramanmaraş’ta Prof. Dr. Ahmet Eyicil'in, 1925'te idam edilenlerin, Şapka Kanunu'na muhalefetten değil, adi suçlardan asıldığı şeklindeki iddiası gündeme oturmuştu.

Kahramanmaraş Ak Parti Milletvekili aday adayı olan Prof Dr. Ahmet Eyicil ile MHP Onikişubat Meclis üyesi Murat Çakıroğlu Kanal Maraş Genel Yayın Danışmanı Mustafa Karaaslan moderatörlüğünde Kanal Maraş TV de; Ermeni soykırımı yalanları ve tarihi gerçekler, Uluslar arası oyunlar ve perde arkası, Başkanlık sistemi, Yeni Türkiye-Yeni Osmanlı ve güncel konularını masaya yatırıp tartışacaklar.

Bu tartışma 18 Mart Çarşamba günü saat 20.00 de Kanal Maraş TV ekranlarında yayınlanacaktır.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol