banner749

banner750

banner727

ERDEMLİ’DE BİR KAPALI PAZAR YERİ DAHA AÇILDI

10 Ağustos 2017 Perşembe 16:14
Bu haber 245 kez okundu

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı pazaryerinde incelemelerde bulundu.

ERDEMLİ'DE BİR KAPALI PAZAR YERİ DAHA AÇILDI

Erdemli Belediyesi büyükşehir yasasıyla kendilerine bağlanarak mahalleye dönüşen beldelerde yatırımlarına devam ediyor. Her beldeye düğün salonu, kapalı pazaryeri, sosyal donatı alanları sözü veren Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, yapımı tamamlanan Kocahasanlı Mahallesi Kapalı Pazaryerinde incelemelerde bulundu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mükerrem Tollu “her mahallemize meydan her mahallemize düğün salonu her mahallemize Kapalı Pazaryeri taahhüdümüze dayanarak Kocahasanlı mahallemize Kapalı Pazaryeri açtık. Kapalı Pazaryerleri sadece esnaflarımızın, bir gün faaliyetlerini icra ettikleri bir mekândan daha çok diğer zamanlarda da aktif durumdadır. Bunun dışında da insanlarımızın zor zamanlarında düğün yapabilecekleri, toplantılarını yapabilecekleri, mevlit okutabilecekleri bir yerdir” şeklinde konuştu.

TARİHİN EN BÜYÜK HİZMETLERİNİ YAPILIYOR

Bu hizmetlerin vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak ve onları mutlu etmek için yapıldığını kaydeden Tollu, belediye olarak “nerede insan var orada Erdemli Belediyesi” ilkesi ışığında bu hizmetlerin süreceğini müjdeledi. Tollu, Erdemli’nin tüm mahallelerinde hizmetlerin durmaksızın devam edeceğini ve bu yerlerin tarihlerinin en iyi hizmetlerini aldıklarının altını çizdi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder