Öne Çıkanlar ELBİSTAN UYUMA TAKIMINA SAHİP ÇIK! ŞEHİTLERİMİZİ UNUTMADIK! UNUTMAYACAĞIZ! HUZUREVİNDE HUZUR ARAMAK! GÖLETTE BOĞULAN VATANDAŞI İTFAİYE DALGIÇLARI ÇIKARDI 5 MİLYON LİRALIK KAYNAK İMZASI

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ’DE BELEDİYEDEN KURAN KURSLARINA DESTEK SÜRÜYOR
 Dini ve milli eğitime her zaman destek olduklarını belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören Kuran Kurslarına Erdemli Belediyesi olarak her türlü desteği verdiklerini söyledi. Kuran Kursunu ziyaret eden Başkan Tollu, çalışmaları yerinde inceledi.

Erdemli Belediyesi ilçede bulunan Kuran Kurslarına destek olmaya devam ediyor. Dini ve milli konulara hassasiyet duyduklarını, bu eğitim kurumlarına her zaman destek olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, “özellikle yaz aylarında güzel Kuranımızı ve güzel dinimizin vecibelerini öğrenmek için, tatillerinden feragat ederek buralarda okuyan gençlerimize gösterdikleri özveri için takdir ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu tür eğitimlerin ve bu eğitimlere devam eden gençlerin Erdemli’nin ve ülkenin geleceği olduğunun altını çizen Başkan Tollu sözlerini şöyle sürdürdü: “Gençlerimizin ve çocuklarımızın her türlü eğitimlerini en iyi şartlarda eğitim almaları için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz. Çünkü kaliteli insanlar bu tür eğitimleri alarak kendilerini yetiştiriyor. Biz bu düşüncelerle okullarımıza, Kur-an Kurslarımıza ve camilerimize her türlü desteği veriyoruz. Yaptığımız hizmetleri bu ülkenin geleceği için, kendi geleceğimiz için yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Bu amaçla Sarıkaya Kız Kuran Kursumuzun bahçesini de parkeyle donatıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun.”

Bu tür hizmetleri ibadet bilinciyle yaptıklarını vurgulayan Tollu, ihtiyacını belediyeye bildiren tüm eğitim kurumlarına ayrım yapmadan anında hizmet sunduklarını ve görevde oldukları sürece milli ve manevi eğitime destek olmaya devam edeceklerini belirterek sözlerini sonlandırdı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091