banner1078
Öne Çıkanlar BAŞKANI MAHÇİÇEK: TOPLUMSAL BİRLİKTELİĞİMİZİN TEMELİNDE PEYGAMBER SEVGİSİ VAR MAHMUT ARIKAN İLE SABAH SOHBETİ Belediye Başkanı Hanfi Mahçiçek KMSDE YENİ PATRON ERDAL ALPASLAN grup toplantısı

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ BELEDİYESİNDEN SOSYAL SORUMLULUK
 Erdemli Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde kırsal kesimde okuyan öğrencilere temizlik seti armağan etti. Yaklaşık 6 bin öğrenciye temizlik ürünleri dağıttıklarını söyleyen Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, sağlam kafa sağlam vücutta bulunur sözünden hareketle gençlere ve çocuklara sağlıklı bir yaşam için temizlik ruhunu aşılamayı amaçladıklarını dile getirdi. Temizlik paketi içinde; diş macunu, diş fırçası, saç tarağı, banyo sabunu ve el sabunu bulunduğunu belirten Tollu, “geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza Erdemli Belediyesi olarak bir küçük armağan vermek istedik. Biliyorsunuz; Peygamber Efendimiz bir Hadisi Şerifinde “temizlik imandandır” buyuruyor. Bu düşünceden hareketle gençlerimize ve çocuklarımıza temizlik alışkanlığı kazandırmak adına, kendi vücut sağlıklarını korumaları adına bu kişisel bakım setini armağan ediyoruz” dedi.

Daha sağlıklı ve daha başarılı bireyler olabilmek için çocuklardan da bu konuda söz alan Başkan Tollu, hediye paketlerini tek tek öğrencilere dağıttı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol