banner1028
Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY HERKES KENDİ İŞİNİ YAPMALI KALE ZIYARETLERINI SÜRDÜRÜYOR TEMELİMİZ SAĞLAM! siyaset
banner1034

Bu haber kez okundu.

ERDEMLİ BELEDİYESİ VE MERSİN ÜNİVERSİTESİ PROJE EKİBİ PARGA’DA

Ziyarete, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem TOLLU, Mersin Üniversitesi Rektör Yardımcısı Erol YAŞAR, Proje ekibi ve Erdemli Belediyesi meclis üyeleri katıldı. Ziyarette Belediye Başkanı Mukerrem Tollu ve Rektör yardımcısı Prof. Dr. Erol Yaşar  Parga Belediye Başkanına karşılıklı hediyelerini taktim ettiler.

Ziyaret kapsamında Parga Belediyesinin ev sahipliğinde Parga Belediyesi Kültür merkezinde düzenlenen toplantıda Proje ortaklık sözleşmesi imzalandı.

Belediye Başkanı Mükerrem TOLLU Erdemlinin tarihi turistik ve coğrafi yönünün yani sıra ekonomik ve kültürel yapısını anlatarak parga’lılara Erdemliyi tanıttı.

Parga Belediye Başkanı Nikolaos Zacharias’da yaptığı konuşmada Erdemli Belediyesi ve Mersin Üniversitesi temsilcilerinden oluşan proje ekibini ağırlamaktan büyük memnuniyeti dile getirdi. Parga ve Erdemli ekipleri olarak proje kapsamında çok sıcak ilişkiler içinde olduklarını ve ülkeler arasındaki zaman içerisinde değişen politikalara takılmadan iki toplum arasında turizm ağırlıklı çalışmaları güzel bir şekilde sürdürüldüğünü bildirdi. Konuşmalardan sonra Parga’da teknik gezilere katılan proje ekibi iki gün sürecek etkinliklerin ardından Selanik’te Atatürk’ün evini ziyaret edecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029