banner1028
Öne Çıkanlar ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI! Cengiz ve Emirhan Gitti AVRUPA ŞAMPİYONASINDA KAHRAMANMARAŞ DAMGASI SURİYELİ ÇOCUKLARA TİYATRO ŞENLİĞİ GÜRZ: ŞEHİTLERİMİZ KALBİMİZDE YAŞIYOR

Bu haber kez okundu.

EMNİYET MÜDÜRÜ YILMAZ’A DUT KİTABI
 5. kitabını yayınlayan Gazeteci- Yazar Bekir Doğan, yeni yayınlanan “ Dut’un Faydaları” ve “ Basın’a Sansür “ kitaplarından birer adet Kahramanmaraş emniyet müdürü Servet Yılmaz için imzalayan Doğan:” Müdürümüzün okumayı sevdiğini duydum, bizden iki eseri okuması için özel olarak imzalayarak kendisine takdim ettim,” dedi.

     Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile bir süre sohbet eden Gazeteci Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu şehrimizle tarihimizle ilgili güzel bir sohbet yaptık..

     Trabzon da “ Maraş Caddesi” Kahramanmaraş Merkez de ise “Trabzon Caddesi “ Saçaklızade Hoca Efendi ve Maraş’tan Trabzon’a gidenlerle bir kan bağı bulunması Maraş ve Trabzon tarihi üzerine sohbet eden gazeteciler, daha sonra hatıra resmi çektirdiler..

     Dut’un Faydalarının saymakla bitmediğini ifade eden Yazar Bekir Doğan:” 35 yıldır dut üzerine çalışma yapıyorum, sonunda bir kitap haline geldi, Müdürümüz Servet Yılmaz da okumayı seviyor umarım bu kitap’tan çok faydalanacaktır öyle sanıyorum ki bugünden sonra Dut’a farklı bir gözle bakacaktır,” dedi.

     Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz;” elinize sağlık en kısa zamanda bu kitapları okuyacağım ancak, 7 aydan beri ilinizdeyim , güvenlik çalışmalarımız devam ederken, diğer bir sorunumuzda yeni emniyet müdürlüğü binasıdır. Bu işinde üstesinden geleceğimize inanıyorum, gücümün yettiği kadar çalışacağım,” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1024

banner1033

banner1029