banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

 DÜNYA SAATİ UYGULAMASINA DESTEK

Sanko Park, iklim değişikliği ile mücadele etmek üzere, dünyanın en büyük küresel çevre hareketi olarak bilinen Dünya Saati Uygulaması’na destek olacak.

Sanko Park AVM Müdürü Niyazi Büyükaksu, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek üzere Doğal Hayatı Koruma Vakfı tarafından düzenlenen Dünya Saati Uygulaması’na bu yıl da destek olacaklarını söyledi.

Kaynak israfının her zaman karşısında olduklarını belirten Büyükaksu, bu anlayışla Sanko Park’ta 28 Mart saat 20.30’da ışıkların bir saatliğine kapatılacağını kaydetti.

“İklim Değişikliği ile Mücadele Etmek İçin Geçerli Nedenlerim Var” sloganı ile gerçekleştirilecek eyleme dünya genelinden yaklaşık iki milyar kişinin katkı sağlayacağına dikkati çeken Büyükaksu, “Bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra, ‘Gaziantep’in Yeni Yaşam Alanı’ olarak tanımlanan Sanko Park olarak ışıkları kapatarak destek olacağız” dedi.

SANKO PARK
Kent merkezinde 127 bin metrekare inşaat alanı ve 55 bin 488 metrekare kiralanabilir alana sahip olan Sanko Park'ın marka karmasında H&M,Mars Athletic Club ( MAC) Oxxo, YKM, Fabrika, Network,  Kahve Dünyası, Bimex, Paşabahçe, Mudo, Beymen, Beymen Club, W Collection, Big Chefs, Marks&Spencer, Swarovski, LCW, Teknosa, D&R, Twist, Toyzz Shop, Migros, İpekyol, DeFacto, Mango, Koton, flo, Stefanel ve Dominos pizza gibi markaların yanı sıra, Sanko Sanat Galerisi yer alıyor.

Aylık ortalama bir milyon ziyaretçiyi ağırlayan ve kiralamada yüzde 100’e yakın doluluk oranı ile hizmet veren Sanko Park, zengin marka karmasıyla ve kaliteyi arayan tüketicilere ferah bir ortamda ortak buluşma alanı sunuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147