Öne Çıkanlar CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER CESUR FM AİLESİ İFTARDA CENGİZ ONARAN KERVAN YENİLENDİ

Bu haber kez okundu.

DP’DEN MHP’YE BÜYÜK KATILIM
 Demokrat Parti Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkan adayı iken, arkadaşları ve partilileri ile MHP’ye katılan Ahmet İspir, mutlu olduğunu ve evine geldiğini söyledi, “Aslında ben bu camianın insanıyım. Kendimi evime gelmiş addediyorum. 30 Mart seçimi öncesi, arkadaşlarımızla böyle bir geçiş kararı aldık. Tercihimi MHP Büyükşehir belediye başkan adayı sayın Tahir Akgemci’den yana kullanarak, DP’den MHP’ye geldiğim için huzurluyum, mutluyum, sevinçliyim” dedi.

Müftülük meydanındaki Seçim Bürosu önünde, çok partilinin katıldığı katılım töreninde konuşan MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, katılımdan duyduğu mutluluğu, onuru ifade etti, arkadaşlarının evlerine döndüğüne vurgu yaptı, sonra da ilkin Ahmet İspir, sonra da diğer partililere rozetlerini taktı.


ZAFERE GİDEN YOLDAYIZ

Katılım ve rozet takılım töreni ile ilgili olarak da MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Tahir Akgemci, dönüm noktası olarak yorumladıkları 30 Mart mahalli seçimleri sonrası, mutlu ayrılacaklarını ifade etti, “30 Mart seçimlerinde bir zafer yazılacak. Bu zaferi sizlerle birlikte yazacağız. Arkadaşlarımızın katılımından memnuniyet duydum. Doğru ve isabetli bir karar vermişler. Kendilerini kutluyorum. Bu katılımlar, bu ilgi, bu teveccüh, bizi zafere götüren yolun göstergesi. Katılımlarla partimiz daha da güçlenmiştir. Hayırlı uğrulu olsun diyor, geldikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

5.130 kişinin MHP’ye katılımı için duygularını gizleyemeyen MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu ise, katılımların kendilerini mutlu ettiğinin altını çizerek şunları söyledi; “Arkadaşlarımız gücümüze güç katmışlardır. Destekleri için, geldikleri için teşekkür  ediyorum”

Konuşmaların ardından katılımcılara rozetleri takıldı. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol