Öne Çıkanlar DİN VE ŞİDDET KONULU KONFERANS ÖĞRENCİLERE MESLEK SEÇİMİ ÖNERİSİ HAVVA SAYGAZ GÜRZ MECLİSTE MARAŞIN SESİ OLACAĞIZ HUNHARCA

Bu haber kez okundu.

DENİZKENT’TE BU KEZ EV SAHİBİ FATİH ATEŞ OLDU
 Sosyal yardımlaşma ve dayanışmaya ekmek ve su kadar ihtiyacımız var. Büyüyen ve gelişen kentte, özellikle apartman yaşamında insanların birbirini unuttuğu, tanımadığı, selam dahi vermediği günümüzde, bir gelenek var ki, bunu da en iyi şekilde sürdüren, ısrarla devam ettiren Denizkent sakinleri oldu.

Denizkent D blok sakinlerinin her ay bir evde bir araya gelerek, hem blokun ve sitenin sorunlarını konuşmak, hem günlük yorgunlukları ve stresleri bir kenara bırakmak,  hem de komşuluk ilişkilerini güçlendirmek adına çiğköfte akşamları düzenlenirken, bu kez blok sakinlerine ev sahipliği yapan, aynı zamanda da gazetemizin ve sitemizin yazarı Fatih Ateş oldu.


Yine yemekler yenildi, blok yöneticisi Emrah Tuğrul namazın faziletleri üzerine mükemmel bir dini sohbet sundu, yine sitenin ve blokun sorunları konuşuldu, yine zaten var olan dostluk, komşuluk ilişkileri bir kere daha güç kazandı.

Esprinin yanında çay ikramı takiben ‘tatlı yiyelim, tatlı konuşalım’ türünden tatlı ikramı ile bir gece daha noktalanmış oldu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol