banner1071
Öne Çıkanlar KEÇİÖREN FIRTINAYI 2-3 YENDİ BÜYÜKŞEHİR İLÇELERDE ÇALIŞIYOR KURTULUŞ COŞKUSU 96. KEZ YAŞANDI SÜFYAN EMİROĞLU BAYAN GÜREŞÇİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI

Bu haber kez okundu.

DEMOKRAT PARTİ (DP) BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ADAYLIKTAN ÇEKİLİYOR MU?
 Telefon ile ulaştığımız İspir’e bu iddiaların doğru olup olmadığı hususundaki sorularımıza yaptığı açıklamada; “30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde MHP adayı Prof.Dr. Tahir Akgemci lehine adaylıktan çekileceğini” söyledi.

İspir, “Memleketimizi bugüne kadar Maraşlı olmayanların yönettiğini, Kahramanmaraş’ımızı Maraşlı olanların yönetmesi gerektiğini”kaydetti.

İspir, 17 aralık tarihinden itibaren yaşanan sürece millet olarak cevap verilmesi gerektiğini ifade ederek, "Devletin gücünü kullanarak seçim kazanmak isteyenlere karşı milletin gücünü birleştirmesi gerektiği inancıyla, Kahramanmaraş’ın  şartları içerisinde birleşme adresinin MHP çatısı altında Büyükşehir adayı Prof.Dr.Tahir Akgemci olduğunu görerek, oyları bölmemek adına, DP Büyükşehir başkan adaylığından çekileceğini, bu kararın kendisine gönül vererek kendisini destekleyen çevre ve sevenlerinin ortak kararı olduğunu” belirtti.

Bugün akşam saat 8.30 da MHP seçim bürosuna gideceklerini, burada MHP Büyükşehir Başkan adayı Prof.Dr.Tahir AKGEMCİ ile birlikte bir araya geleceğini söyledi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1070