Öne Çıkanlar EN ÇOK İHRACAT YAPANLARI ÖDÜLLENDİRDİ ÇOCUKLAR HAVUZLARI ÇOK SEVDİ SONUNDA YAPILIYOR EKİNÖZÜ ILICA ARASI 45 DAKİKA SÜRECEK BASTIRMACI siyaset

Bu haber kez okundu.

DEKA MEDYA GRUP AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

DEKA Medya Grup bünyesindeki Manşet Gazetesi, Türkoğlu Haber Gazetesi ve Radyo Fresh’in yayın politikasının geliştirilmesi, içeriklerinin güçlendirilmesi ve yeni yol haritasının belirlemesi amacıyla organize edilen toplantı bu kez iftarla taçlandı. MADO Evi’nde düzenlenen programa; Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu, DEKA Medya Grup Başkanı Abdullah Deveboynu, Manşet Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mahmut Beyaz, yazarlar; İsmail Güvenç, Ali Büyükçapar, Vedat Ali Kızıltepe, Mehmet Fiskeci, Gülşah Erşan Yıldız, Kadriye Kırdök, Serdar Erdoğanyılmaz, Cengiz Karakız, İbrahim Kanadıkırık, Ferhat Özdemir ve muhabirler tam kadro olarak katıldı. Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Arslan Deveboynu’nun misafirler ile yakından ilgilendiği programda, gazete personelleri ile yazar kadrosu; kent gündemi, bundan sonraki süreçte izleyeceği yayın politikası ve yakın zamanda başlayacak olan canlı yayın programları hakkında istişarelerde bulundu.

FİKİR ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDUK

Toplantıya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Arslan Deveboynu, Manşet Gazetesi’nin ve Radyo Fresh'in daha ileriye taşınması noktasında yeni yol haritası belirlediklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Manşet Gazetesi, Türkoğlu Haber Gazetesi ve Radyo Fresh’in içerisinde olduğu DEKA Medya Grubu olarak Ramazan ayı dolayısıyla yazarlarımız ve tüm çalışan mesai arkadaşlarımızla birlikte bir iftar programı yaptık. İftar programında gelecekle ilgili yazarlarımızdan, arkadaşlarımızdan fikir aldık ve kendi içerimizde beyin jimnastiği oluşturduk. Aynı zamanda gelecekte yapmak istediğimizi, yapacağımız şeylerin neler olacağını, neler olması gerektiği ve bundan sonraki süreçte DEKA Medya grup olarak tüm platformlarda nasıl yol alacağımızı ve nasıl bir yayın politikası izleyeceğimizi konuştuk.

Ayrıca yakın zamanda başlayacağımız canlı yayın programlarımızın nasıl olması gerektiğiyle ilgili de karşılıklı fikir alış verişinde bulunduk. Yayıncılarımızı, yazarlarımızı tüm ekip arkadaşlarımızı kullanarak Kahramanmaraş’ın neyi eksik neler yapabiliriz, neleri yapacağı gibi sürecimizi istişare ettik. Tüm yazarlarımıza, çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Haber: Abdulsamet İspir

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol