banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

banner967

DEBGİCİ’DEN 12 ŞUBAT KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI

11 Şubat 2019 Pazartesi 21:58
Bu haber 1813 kez okundu

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, yarın kutlanacak olan 12 Şubat kurtuluş bayramına ilişkin bir mesaj yayınladı.

DEBGİCİ'DEN 12 ŞUBAT KURTULUŞ BAYRAMI MESAJI
 Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. Yıldönümü sebebiyle, İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgci mesajında şu ifadelere yer verdi;

Düşman askerlerinin şehrimizin bağımsızlığını ortadan kaldırmak için geldikleri o günlerde, bugün olduğu gibi yerli işbirlikçiler, düşman kuvvetlerinin gelişine alkış tutmuşlar, onları ağırlamaya başlamışlardır. Bunun üzerine kahraman ecdadımız, yediden yetmişe kenetlenerek bir araya gelmişler ve düşman kuvvetlerine karşı koymuşlardır. Vermiş olduğumuz kahramanlık mücadelesinin kahramanları, TBMM’ne gönderilen “Maraş’ta Milli Mücadeleye katılmayan tek fert bile yoktur” ifadesinde de belirtildiği üzere tüm halkımızdır. Kahramanmaraş’ımız, dün olduğu gibi, bugün de,  söz konusu vatansa daima devletinin ve milletinin yanında olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle kahramanlık mücadelemizin 99. yıldönümünde Kahramanmaraşlı hemşehrilerimin 12 Şubat Kurtuluş Bayramı’nı tebrik ediyor, aziz şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyorum.

                                                                                 

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder