banner1165
Öne Çıkanlar EDELER Grubundan Süper Açılış dizi AİLECEK CAMİDE GÖZLE GÖRÜLÜR DEĞİŞİM siyaset

Bu haber kez okundu.

DEBGİCİ, “23 NİSAN ÇOCUKLARA EN GÜZEL ARMAĞAN!”
 İstiklal Harbimizin başlangıç meşalesinin yakıldığı günde olduğu gibi, bugün de milletimizi ve devletimizi kuşatarak himaye altına almaya çalışan tüm şer odaklarına karşı aynı kararlılık ve tek yürek halinde olduğumuzu belirtmek isterim. Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir Türkiye mirası bırakmanın kararlılığı ile yaşamaktayız.

            16 Nisan 2017 Tarihinde yapılan halk oylaması ile yürürlüğe giren Anayasa Değişikliğinde yine milletimizin iradesi tecelli etmiş ve hükümet sistemi değişikliği kabul edilmiştir. 24 Haziran 2018 Tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinde de yapılan tüm hukuksuzluklara, gayri ahlaki pazarlıklara rağmen milletimizin iradesinin tecelli edeceğinden kuşkumuz bulunmamaktadır. Aziz milletimiz, millet iradesine, ipotek koyduğunu zannederek hareket eden, millet iradesini ısmarlama talimatlarla değiştirmeye çalışanlara en güçlü cevabı sandıkta verecektir. Nasıl ki, Kurtuluş Savaşımızın meşalesinin yakıldığı ilk günde Meclisimizi, halkın tüm kesimlerinin katılımıyla açmış isek bugün de halkımızın hiçbir kesimini dil, din, ırk, renk ayrımı gözetmeksizin Gazi Meclisimizde temsil etmeye devam edeceğiz.

            Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, 15 Temmuz 2016 Tarihinde yaşanan hain darbe kalkışmasında da millet iradesini en güçlü şekilde savunmuş, atılan bombalara aldırmadan ölümü bile göze alarak ikinci kez Gazi unvanını almıştır.

            Türkiye Büyük Millet Meclisimizin kuruluş yıl dönümü olan 23 Nisan, İstiklal Harbi'nin başkomutanı, Cumhuriyetin banisi, TBMM'nin ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğimizin teminatı, güçlü yarınlarımızın savunucuları çocuklarımıza armağan edilen dünyada tek bayramdır. Bizler de çocuklarımızın daha donanımlı ve ahlaklı yetişmesi konusunda var gücümüzle çalışmaya devam ederek güçlü yarınlarımızı bugünden teminat altına almanın gayreti içerisindeyiz.

            Bu vesileyle çocuklarımızın Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bu bayramı ve bu vatanı bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyorum.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol