banner968

Cebrail Sarı’dan‘bekarlığa veda’

04 Haziran 2012 Pazartesi 17:46
Bu haber 1980 kez okundu

Şehrimizin yetiştirdiği basın dünyasından Gazeteci Cebrail Sarı dillere destan bir düğünle dünya evine girdi, bekârlığa veda etti. Siyaset, iş, spor ve basın dünyasının akın ettiği düğün 3 gün 3 gece sürdü.

Cebrail Sarı'dan‘bekarlığa veda'

Manşet Gazetesi Spor Servisi Sorumlusu Cebrail Sarı, Melek-Ali Duman çiftinin güzel kızları Meriş’le hayatını birleştirdi. Erkenez Mahallesindeki kendi evlerinde dillere destan bir düğün yapan Sarı ailesini sevenleri de yalnız bırakmadı.

Son yılların en muhteşem düğününe Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK  Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Nevzat Pakdil, Sıtkı Güvenç, Ak Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, İlçe Başkanı Necati Okay ve çok sayıda basın mensubuyla birlikte seçkin misafir topluluğu katıldı.

Düğünde halaylar çekildi, oyunlar oynandı ve bütün misafirlerin tek temennisi; ‘bir ömür mutluluk’ dilemek oldu. Düğünün ilerleyen saatlerinde halk oyunları gösterisinin yanı sıra Türk Halk Müziğinin ünlü sesi Hilmi Şahballı çiçeği burnunda damat Cebrail Sarı’ya büyük bir sürpriz yaptı. TRT Kahramanmaraş Temsilcisi Fatih Nalbantbaşı ile düğüne katılan Şahballı bir birinden eşsiz seslendirdiği parçalarla misafirlere müzik ziyafeti çekti.

Düğün törenine ayrıca, KİMLİK Gazetesi sahibi Mehmet Fiskeci, Özgür Haber Gazetesi  Sahibi Neşe Yıldızhan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürü Mustafa Arguz ile, yeni bölgesel hakemlerimizden Büşra Yakıcı da katılırken, Yakıcı’nın çektiği halay ve oynadığı oyun ilgiyle izlendi.

RENK KATANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Kahramanmaraş’a has gelenek ve görenekleriyle yapılan düğün töreni Pazar günü konvoy eşliğinde gelin getirilmesiyle son buldu. Düğün günü bir açıklama yapan çiçeği burnunda damat Cebrail Sarı; “Gerçekten çok duygulandım, bu kadar sevenim olduğunu bilmiyordum. Düğünüme katılan başta milletvekillerimiz ve belediye başkanımızla birlikte düğünümüze renk katan Sanatçı Hilmi Şahballı’ya, gazeteci büyüklerime, dost ve akrabalarımıza teşekkür ederim. Bu düğün törenini hayatım boyunca unutmayacağım” dedi.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder