Öne Çıkanlar dizi AFŞİN BELEDİYESİNDE AFŞİN DEVLET HASTANESİNDEN İKİ YENİ HİZMET 70 YETİM GİYDİRİLDİ Esat Şengül

Bu haber kez okundu.

CAMİLER HAFTASINDA ANLAMLI ZİYERET
 Sıcak bir ortamda geçen görüşmede, Din Görevlileri ve gönüllüleri derneği başkanı Şevket Bozdoğan, günün anısına  Vali Şükrü Kocatepe’ye insanlar için yeryüzünde inşa edilen ilk mescit olan Kabe tablosu hediye etti.

Din Görevlileri ve Gönüllüleri Derneği Başkanı Şevket Bozdoğan ziyarette derneğin çalışmaları hakkında Vali Kocatepe’ye bilgi vererek, derneğin faaliyet alanının; din görevlilerinin birlik ve beraberliğini sağlamak, din görevlileri arasında sosyal, kültürel etkinlikler düzenlemek ve din görevlilerinin görev mahalliyle ilgili sorunlarının çözümü konusunda yardımcı olmak olduğunu söyledi.

Ziyaretten dolayı çok memnuniyet duyduğunu ve her günümüzün camiler günü olduğunu ifade eden Kahramanmaraş Valisi Şükrü  Kocatepe, yönetim kurulu üyelerine tek tek teşekkür ederek Camiler ve Din görevlileri haftasını kutlayarak heyete çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette; Kahramanmaraş Din Görevlileri ve Gönüllüleri Derneği  Başkanı Şevket Bozdoğan, üyeler Muharrem Tozar, İbrahim Armut, Salih Tabak, Mehmet Tolukeser ve TRT Diyanet TV Kahramanmaraş temsilcisi Hacı Ali Güneçıkan’da hazır bulundu.

Haber: Hacı Ali Güneçıkan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol