banner746

Çağlayancerit’ten toplam 30 proje proje

12 Haziran 2012 Salı 09:40
Bu haber 631 kez okundu

2012 yılı SODES teklif çağrısında Çağlayancerit Kaymakamlığı AB Proje Birimi tarafından 27 adet proje hazırlanarak sunuldu. Çağlayancerit Kaymakamı Olgun Öner koordinatörlüğünde ilçenin sosyal ve ekonomik açıdan en önemli problemleri masaya yatırıldı.

Çağlayancerit'ten toplam 30 proje proje
 Hazırlanan projelerin, kültür ve sanat, spor, eğitim, sosyal içerikli, yoksulluk, sosyal imkânları olmayan köylere yönelik, çocuklar, gençler, kadınlar, v.s istifade etmeleri için nitelikli projeler yapılarak toplumsal yaşamın daha sağlıklı bir şekilde işlemesine katkı sağlayacağı bildirildi. Özellikle hedef kitlesi; sosyal imkânlara erişimde sıkıntı yaşayan çocuklar, gençler, kadınlar, işsizler, yoksul birey ve gruplardır. İlçedeki 26850 kişinin, bu projelerden doğrudan yada dolaylı olarak faydalanması bekleniyor.

Kaymakam Olgun Öner, Çağlayancerit’in ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan projelerin ilçedeki değişimi daha da hızlandıracağını, ilçenin gerek gelişimi, gerekse de tanıtımı adına çok önemli faydaları olacak projelerin ilçeye hayırlı olmasını temenni etti.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder