banner1148
Öne Çıkanlar ÇAĞLAYANCERİT YOL İNŞAATI BAŞLIYOR HA YARIN! SANKO OKULLARI ÜÇ PROJESİ İLE TÜBİTAK YARI FİNALİNDE ZOR OYUNU ŞADİ BOZDU ! dizi

Bu haber kez okundu.

 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE İŞKUR FARKI

İSKEP Kahramanmaraş’ta tanıtıldı. Hafta içinde, Çamlık Lokantasında, vali yardımcıları, KASKİ Genel Müdürü ve birçok bürokratın da katıldığı panelde, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin de aralarında bulunduğu 12 belediye tarafından yürütülen proje tanıtımı kapsamında tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıya konuşmacı olarak katılan İstihdam Kilit Uzmanı Cleofe Guardigli, proje hakkında davetlilere bilgi verdi.

PROJE 2016 SONUNA KADAR SÜRECEK

Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürü ve Proje Koordinatörü Mehmet Fatih Akşam proje hakkında gazetecilere yaptığı değerlendirmede, “2 yıl sürdürülecek projeyle kentteki engelli bireyler, yoksullar ve çalışan çocukların ailelerini belirleyerek verilecek eğitimden sonra istihdam edilmelerini sağlayacak. Sosyal Hizmetler Destek ve İstihdam Rehberliği Birimi yakın zamanda faaliyete girecek. Bu sayede engelli bireyler, yoksullar ve çalışan çocukların ailelerini belirleyerek bu kişilerin iş piyasasında yer almasını amaçlamaktayız” dedi.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1147