Öne Çıkanlar ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

BURADA OLMAKTAN MUTLUYUM
 Gazete sahibi Mehmet Fiskeci, Vakıfbank emekli müdürlerinden Atanur Korkmaz ve oğlu, aynı zamanda gazetemiz-sitemiz yazarlarından Koray Korkmaz ile çok samimi bir sohbete giren Vali Güvençer, Korkmaz'larla koyu bir sohbete dalıp, Muğla anılarını paylaşmayı ihmal etmezken, Fiskeci'nin, "Sayın valim, Maraşa geleli 3 ay oldu, nasıl alışabildiniz mi?" sorusuna gülümseyerek, "Asıl mesele Maraşlıların bana alışması" diye cevapladı.

İLHAN ATIŞ,  “DOĞRU YERE GİDİYORSUN!”

Vali Güvençer, Muğla’dan Kahramanmaraş’a tayini çıktığında eski valimiz İlhan Atış’ı arıyor, bilgi edinmek amacıyla. Görev yaptığı yıllarda çok sevilen ve farkını ortaya koyan emekli Vali İlhan Atış, Kahramanmaraş için övgüler sıralarken, “Doğru ve gerçekten mükemmel bir il’e gidiyorsun ve çok şanslısın!” ifadesini kullanıyor.

Kahramanmaraş'ta görev yapmaktan son derece mutlu olduğunu belirten Vali Güvençer, kentin yatırımlar konusunda zengin olduğunu, özellikle son günlerde spor yatırımları ile hatırı sayılır iller arasında yer almasının gurur verici olduğunu kaydetti, son olarak, "Maraş yaşanacak şehir, ne mutlu sizlere ki böyle bir şehirde yaşıyorsunuz!" ifadesini kullandı.  


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126