banner1165
Öne Çıkanlar TÜRKİYE BİR KABİLE siyaset HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ PERFORMANS PROGRAMI VE BÜTÇE HAZIRLIK EĞİTİMİ KMS

Bu haber kez okundu.

BİR OK ATTIM VIZILADI, YARALARIM SIZILADI VE SAMİ KERVANCIOĞLU GERÇEĞİ…
 

On parmağında on marifet olan alpedo yönetim kurulu başkanı Sami Kervancıoğlu’nun bilmediğimiz, bilinmeyen marifetlerini duyurmak.

Hafta içinde İstanbul’dan gelen misafirlerini ağırladı, zamanla yarıştığı için ara sıra basın mensuplarına da zaman ayırsa bile, maşallah işinden ve aşından taviz vermiyor, ailesine zaman ayırıyor, mükemmel bir aile reisi olma ötesinde, dondurma sektöründe parlayan yıldız haline geldiği için, boş zamanı olursa kariyer günlerini de ihmal etmiyor.

İnsanları doyurduğu gibi…

Tatlı yedirip tatlı konuştuğu gibi…

Dondurma ikram edip, dondurma ihraç edip,  şehrimizi tanıttığı gibi…

Bir kahve veya çay içimlik zamanı olanları pastanesinde ağırladığı gibi…

DİLEK PASTANE SAHİBİNİ AĞIRLADI

Dedim ya, hafta içinde İstanbul’da 46 şubesi olan Dilek Pastanelerinin sahibi Cabir Yazıcı ve Dilek Pastanelerinin Genel Müdürü Fırat Şahin’e ev sahipliği yaptı.

Şehrimizi gezdirdi, tanıttı.

Kahramanmaraş’a,  Türkiye’ye ve dünyaya mal olan alpedo dondurmasını pastanelerinde satan Dilek Pastaneleri sahibi sayın Cabir Yazıcı, sayın Kervancıoğlu’nun ilgisinden, misafirperverliğinden memnun kalmıştı. Dondurmaya da hayran… Üstelik de Kahramanmaraş’ı çok beğenmiş, umduğundan ve beklediğinden mükemmel bulmuştu. Şunu da öğrendi ki, Kahramanmaraş dondurmanın başkenti…

OK ATTI, ATA BİNDİ

Aynı Sami Kervancıoğlu, dedim ya, on parmağında on marifet, konuklarını bu kez de Türkoğlu’na götürdü. Oraları gezdirdi, ata bindi, başarılı Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş’u misafirleri ile birlikte ziyaret etti. Osman Başkana ilgisinden ve hizmetlerinden ötürü teşekkürü de unutmadı.

Sporcu yanını bilmiyorduk. Ata bindi. Usta bir binici gibiydi, hiç yabancılık çekmedi. Beyaz atlı prens gibi diyeceğim de, atın rengi beyaz değildi.

Okçuluk sporuna da meyli varmış ki, ok attı. Hedefi her zaman tutturmayı başaran bu başarılı girişimci, dürüst işletmeci Kervancıoğlu, son olarak Mükrime Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, geleceğimizin teminatı, sigortası öğrencilerimizle kariyer günlerinde buluştu. Sektörü anlattı, yaşamından kesitler aktardı, başarının sırrını öğrencilerle paylaştı, öğrenciler de onun yaşam hikayesinden ders çıkartarak, örnek kişiliği karşısında hayranlıkla dinlediler.

Sözün özü, Sami Kervancıoğlu, kişilik olarak, kimlik olarak, sektör olarak bir numara…

BEYAZ TABAK ÖDÜLÜNÜ DE ALDI

‘Beyaz tabak’ ödülünü alalı çok olmadı. Yakın tarihte, mesleğine olan saygısı, sadakati, titizliği sebebiyle bu ödüle layık görülürken,  o kadar yoğun işinin arasında, (özellikle sezonun başladığı şu yoğun günlerde,  yoğun tempoda) fırsat buldu,

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol