Öne Çıkanlar ARAÇTA SIKIŞIP KALDI STİLİSTLİK-MODA TASARIMI KURSU SERGİSİ AÇILDI PEYGAMBER EFENDİMİZE BİTMEYEN SEVGİ FİLEDE; ADIM ADIM 1. LİGE 4 AĞIR YARALI

Bu haber kez okundu.

BELEDİYE MÜDÜRLERİNE MADALYA BERATI
 Belediye Meclis Salonu’nda yapılan Meclis toplantısının ardından Belediye Başkan yardımcılarına ve belediye birim müdürlerine Madalya Beratı plaketi hediye ederek teşekkür etti.

Belediye Başkan Yardımcıları Cevdet Kabakcı, Mustafa Uzunlar, Burhaneddin Türkkahraman, Fatih  Ertaş ve Melike Özdemir ve Başkanlık Danışmanı Zeynep A rıkan ile belediye birim müdürlerine Madalya Beratı takdim eden başkan Poyraz, birlikte çalışmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek teşekkür etti.

Kahramanmaraş Belediyesi Kütüphaneler Müdürü Necati Kahveci yaptığı kısa konuşmada, Bem-Bir-Sen Şube Başkanı olarak memurlara ve çalışanlara verdikleri destek dolayı Belediye Başkanı Mustafa Poyraz ve meclis üyelerine teşekkür etti.

Daha sonra kürsüye gelen Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Mustafa Semerci, kulübün beş takımının profesyonel liglerde mücadele ettiği ve iyi bir yerde olduğunu ifade ederek Başkan Poyraz ve Meclis üyelerine teşekkür etti.
Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol