Öne Çıkanlar MEHMET UĞUR DİLİPAK YENİDEN ADAY ARAS: BU GECE DUALARIMIZ KABUL GÖRSÜN! ZÜCACİYEDE ÜRETİM ÜSSÜ TÜRKİYE VE KAHRAMANMARAŞ ARSLANBEY O.O HENTBOL TAKIMI YARI FİNALDE ARTAN ARAZİ FİYATLARI KONUT FİYATLARINI DA TIRMANDIRDI!

Bu haber kez okundu.

BAYAN POSTACILAR SAHAYA İNDİ
  Kahramanmaraş PTT Müdürlüğü, daha önce servis hizmetlerinde olan bayan personellerini sahaya çıkardı. Karşılarında bayan postacıları gören vatandaşlar ise, postacılara zarafet geldiğini söyledi.


Bir günde yaklaşık 17 bin mektup, bin 306 resmi evrakı adreslerine teslim eden Kahramanmaraş PTT Müdürlüğü Dağıtım Servisi, bayan personelin sahaya çıkmasıyla hizmet kalitesini artırdı.

PTT’de posta servisinde görev alan Sema Kavak, Gülay Gülpak, Feride Kurnaz, Ülker Zehir, Dilmen Gülal Güner ile Saadet Koska vatandaşlara hizmet etmekten mutlu olduklarını söyledi.

Her bayan personelin bir günde 70 adrese hizmet verdiğini kaydeden Kahramanmaraş PTT Müdürlüğü Baş Dağıtıcısı Abdulsamet Kavak, “6 bayan dağıtım personelimiz var. Esasında arkadaşlarımız yıllardır çalışıyorlar ama dış servis alanında hizmete başladılar. Bilindiği üzere hayatımıza önemli bir yere sahip olan bayanlarımız, posta servisinde de önemli ilerlemeler kaydetti ve ayrı bir güzellik kattı.

Vatandaşlarımız da gayet memnun. Bayan meslektaşlarımız merkezi alanlarda görev yapıyor. Artı vatandaşlarımız bayan personeli karşılarında görünce daha hassas davranıyor. Bay personellerimiz zaman zaman servis hizmetlerinde kaba bir şekilde karşılanabiliyordu. Böylece bu sorunda ortadan kalktığını söylediler

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1126