banner732

banner740

banner741

banner742

banner726

banner727

banner728

banner729

banner743

banner733

banner744

banner724

BAŞKAN OKUMUŞ’UN KURBAN BAYRAMI MESAJI

31 Ağustos 2017 Perşembe 15:55
Bu haber 357 kez okundu

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kurban Bayramı ile ilgili bir mesaj yayınlayarak, vatandaşların bayramını kutladı.

BAŞKAN OKUMUŞ'UN KURBAN BAYRAMI MESAJI
 Başkan Osman Okumuş, mesajında şu ifadeleri kullandı;

“Bayramlar insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Kurban Bayramı, Müslümanların hem kendi aralarında hem de toplumun bütün fertleri arasında kaynaşma vesilesidir. Bizim Türk İslam medeniyetlerimize göre bayramlarda fakirler gözetilir ve ihtiyaçları giderilir.

Ülkemizde son günlerde yaşanılan sıkıntılı günler ve huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Kurban Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik ve istikrarına katkı sağlamasını yüce Allah’tan temenni ediyorum. Ayrıca bu mübarek günlere erişmemize vesile olan şehitlerimizi ve gazilerimizi, rahmet ve minnetle anıyorum.

Bu duygular içinde bayram süresince ülkemizin güvenliğini sağlayan polislerimizin, askerlerimizin, tüm güvenlik güçlerimizin ve hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, milletimize sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu güzel bayramın gerek İslam dünyasına gerekse tüm dünyaya hayırlar getirmesini temenni ediyorum.” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder