Öne Çıkanlar TANRIVERDİ: AK PARTİ HUZURUN VE GÜVENİN YEGANE ADRESİDİR ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET EDEN İLK ADAY ADAYI OLDU ALİ ÖZDEMİRDEN TEMAYÜL TEŞEKKÜRÜ KSÜ BESYO ÖZEL YETENEK SINAVI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ NEY KONSERİ VE EBRU SANATI KURSU

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN OKUMUŞ’TAN REKTÖR KARAASLAN’A ZİYARET.
 30 Mart’ta yapılan yerel seçimlerden büyük bir başarı ile çıkarak Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş kendisine hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken yanına eski Yeşilyöre Belediye Başkanı ve şimdiki Türkoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nar’ı da alarak KSÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Fatih Karaaslan’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretin rutin bir ziyaret olduğunu dile getiren Başkan Okumuş: “ Sayın Rektörümle fırsat buldukça bir araya gelmeye çalışıyorum, bugünde böyle bir fırsatımız oldu ve yararlandık. Kahramanmaraş’a geldiğimizde hocamızı aradık, kendileri de kabul edince bir çayını içmek ve hal hatır sormak için Üniversitemize geldik” dedi.

Ziyaretten duyduğu menmuniyeti dile getiren Rektör Karaaslan ise teşekkür ederek: “Sayın Başkan’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretimizi daha gerçekleştirmedik. Sağolsun kendileri bizden önce davrandı, hoş geldi sefalar getirdi. İnşallah bizlerde kendisini en kısa zamanda ziyaret edeceğiz, ben şimdiden kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1069