banner954

banner960

banner962

banner965

banner966

BAŞKAN OKUMUŞ POLİS HAFTASINI KUTLADI

11 Nisan 2018 Çarşamba 12:10
Bu haber 329 kez okundu

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yılı dolayısıyla, İlçe Emniyet Amiri Nevzat Poyraz'ı makamında ziyaret ederek, tüm Polislerin, Polis Haftasını kutladı.

BAŞKAN OKUMUŞ POLİS HAFTASINI KUTLADI
 

Ziyaret sonrası kısa bir açıklamada bulunan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş;Polis Teşkilatımızın kuruluşu yıldönümü nedeniyle bugün ilçe emniyet amirliğimizi ziyaret ettik. Polis arkadaşlarımızla beraber hal hatır sorduk. 173. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Türkoğlu ilçe emniyet amirliğimizi ziyaret ettik. İlçe emniyet amirimiz ve polis arkadaşlarımızın gününü kutladık. Polis haftası kutlu olsun. Mesai arkadaşlarımız olarak belediye ile iç içe çalışan bir kurum. Aynı zamanda gerek Türkiye’mizle, gerekse uluslararası arenada en aktif olan birim. Bu vesile ile kendilerine Belediye Başkanlığı olarak çok teşekkür ediyorum.
Bu zamana kadar şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Polisimizin kıymetini gerek 17-25 Aralık operasyonunda, gerekse de 15 Temmuz da gördük. 
Biz kendilerine her zaman belediye olarak ilçe emniyet amirliğin yanındayız. Bu vesile ile tüm polis teşkilatının gününü kutluyoruz,”
dedi.

Program sonunda Belediye Başkanı Osman Okumuş, Türkoğlu ilçesinde görev yapmakta olan tüm polislere hediye takdiminde bulundu.

 

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder