Öne Çıkanlar BAYAZIT KAÇAR HEM SOSYAL HEM BEYEFENDİ Diyanet işleri BARAJA NAZIR MESİRE ALANI Afşin Belediyesi

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN OKAY'DAN VATANDAŞIN BOŞ ALAN SORUNUNA HIZLI ÇÖZÜM
 Çevre ve temizlik işleri konusunda Kahramanmaraş'ta devrim niteliğinde hizmetlere imza atan Dulkadiroğlu Belediyesi, ilçenin boş alanlarında oluşan görüntü kirliliğine karşı da özel çalışmalar yapmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta Kurtuluş mahallesinde yapımı devam eden konak restorasyonu çalışmalarını inceleyen Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, mutfak müzesi civarında bulunan boş bir alanla ilgili vatandaşlardan gelen şikayetleri dinleyerek çözümü için çalışma başlattı. Boş alanın koku ve görüntü kirliliği yaptığını belirten vatandaşlar Belediye Başkanı Necati Okay'ın sorunun çözümü için çalışma yapmasını istedi. Başkan Okay, alanda gerekli incelemeleri yaparak temizlik ekiplerini harekete geçirerek vatandaşın sorunu çözüme kavuşturdu.

Başkan Okay, Dulkadiroğlu ilçesindeki tüm boş alanların temizlenerek çevreye yakışır güzel alanlar olması için çalıştıklarını aktararak şunları söyledi: "Bölgemizde bulunan boş alanların temizliği konusunda mobil temizlik ekibimiz titiz bir çalışma yapmaktadır. Kurtuluş mahallemizde bulunan boş alanla ilgili de çalışma yaptık. Şahsa ait olmasına rağmen vatandaşımızın mağdur edilmemesi adına bu boş alanda çalışma yaptık. Ekiplerimiz alanı tertemiz hale getirerek vatandaşımızın mağduriyetini gidermiş olacaklar."
Konuyla ilgili Başkan Okay'a talepte bulunan vatandaşlar mağduriyetlerinin kısa sürede giderilmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091