Öne Çıkanlar İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. MURAT COŞKUN BAŞVURUSUNU YAPTI TÜRKÜLERLE YOLDAŞIZ OZANLARLA GARDAŞIZ ŞAMPİYON SAKARYASPOR ARAÇLARDA SIKIŞAN KAZAZEDELERİ İTFAİYECİLER ÇIKARDI

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ERKOÇ: “ŞEHRİMİZİN DÖRT BİR YANINA OTOPARK YAPACAĞIZ”
 Kahramanmaraş’ta ulaşımın en önemli sorunlarından birisinin otopark olduğuna dikkat çeken Başkan Erkoç: “Kahramanmaraş’ımıza yeni bir meydan kazandırıyoruz. Kahramanmaraş’ın daha rahat nefes alabilmesi, ulaşımının daha iyi hale gelebilmesi için bu meydanlara, bu otoparklara ihtiyaç var. Otopark ihtiyacımız aşırı o sebeple iki tane büyük otopark inşaatımız hızla devam ediyor. İkisi de aynı sürede yaklaşık iki ay sonra hizmete girecek inşallah. Gelecek yılda yenilerinin temelini atacağız. Ulaşımın en önemli sorunlarından bir tanesi otopark… Şehrimizin dört bir yanına otoparklar yapmaya devam edeceğiz.

Kahramanmaraş’ımızı daha nezih daha yaşanabilir daha güzel bir şehir haline getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza, Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize bize gösterdikleri teveccüh ve destekten dolayı da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner1091