Öne Çıkanlar CEVİZ FİDANI DAĞITIMI YAPILDI CAMİ TUVALETİNDE SAPIK İLİŞKİLER CESUR FM AİLESİ İFTARDA CENGİZ ONARAN KERVAN YENİLENDİ

Bu haber kez okundu.

BAŞEL’LERİN NİKÂHI KIYILDI
 Yaklaşık 8 ay önce evlenen, bekârlığa veda ederek dünya evine giren Murat-Ülfet çiftin kimliklerinin geç çıkması üzerine nikah işlemi yeni gerçekleşti.

Geçtiğimiz günlerde, KAFUM’daki Belediye Nikâh Dairesinde, belediye nikâh memuru Cafer Aras’ın kıydığı nikâh töreninde Murat Başel, Suriye asıllı (Halepli) Ülfet ile evlilik maratonunda ikinci kez mutluluğu yakaladı.

Bu arada, Ülfet’in kız kardeşinin nikahı da aynı dakikalarda, aynı salonda kıyılırken, onun evliliği de resmiyet kazandı.

EVLİLİK CÜZDANI GELİNDE

Nikah şahitliğini öğretmen İbrahim Göçücü’nün yaptığı nikah töreni sonrası damat Murat, evlilik cüzdanını gelin Ülfet’e verirken, salondakiler ‘ayağığna bas, ayağına bas!’ diye tempo tuttular.

Hatice-Ali Başel çiftinin yakışıklı oğlu Murat Başel ile Suat-Hüseyin Hassan çiftinin güzele kızları Ülfet’in nikâh törenine her iki ailenin yakınları, komşuları ve dostları katılırken, nikâh töreni sonrasında dışarıda biri de hatıra resmi çekildi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol