Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası hizmet ağını genişletiyor

08 Haziran 2012 Cuma 09:59
Bu haber 1386 kez okundu

Göreve geldiği, yani seçildiği günden bu yana, odaya itibar sağlayan, üye sayısını artıran, oda yönetimi ile değil sadece, üyeler arasında birlik ve beraberlik ruhunu pekiştiren Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası Başkanı Şeref Özsoy, (namı diğer Yoğurtçu Şeref) hizmet adına ne varsa üyelere yönelik, yerine getirmek için çaba harcıyor.

Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası hizmet ağını genişletiyor
 Geçtiğimiz ay içerisinde, Adana’da yapılan Gıda Fuarına 140 kişilik arkadaşı ile katılan ve şehrimizi tanıtan, aynı zamanda da aktif siyasetin önemli, AK Parti yönetimindeki isim Şeref Özsoy, üyelerin çıkarını düşünerek, Belman Sitesindeki Oda hizmet binası ardından, Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliğinin 4. katındaki 2 odayı mülkiyetine geçirdi, üyelerinin emrine sunmaya başladı.  


“Şehir büyüdü, esnafımız çoğalıyor. Bir yerden bir yere gelip gitmek, ulaşmak mesele olmaya başlayınca, üyelerimizi yormamak, zamanlarını heba etmemek adına Belman Sitesi 1. katındaki odamıza ilaveten, aldığımız iki oda ile hizmet ağını genişletmeyi amaçladık. Bu iki odanın alınmasında bize gerekli kolaylığı gösteren KMESOB Başkanımız sayın Ahmet Kuybu’ya teşekkür etmeyi bir borç bilirim”
diyen Özsoy, üyeler adına çıtayı yükseltmek için yeni projeleri hayata geçirmeye hazır olduğunu söyledi.

Bilindiği üzere, Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odasının bir de Haller bölgesinde (Köy Garajı) bir şubesi daha bulunuyor.

Anahtar Kelimeler

Yorum Gönder