Öne Çıkanlar ESKRİM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ ELMALAR MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ KÜTÜKÇÜDEN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI aile büyükleri 92 yaşındaki Şerife Nineyi kaybetmenin acısını yaşıyor. SANKO KARKAMIŞ KAZILARINA SPONSOR OLDU

Bu haber kez okundu.

Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odası hizmet ağını genişletiyor
 Geçtiğimiz ay içerisinde, Adana’da yapılan Gıda Fuarına 140 kişilik arkadaşı ile katılan ve şehrimizi tanıtan, aynı zamanda da aktif siyasetin önemli, AK Parti yönetimindeki isim Şeref Özsoy, üyelerin çıkarını düşünerek, Belman Sitesindeki Oda hizmet binası ardından, Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliğinin 4. katındaki 2 odayı mülkiyetine geçirdi, üyelerinin emrine sunmaya başladı.  


“Şehir büyüdü, esnafımız çoğalıyor. Bir yerden bir yere gelip gitmek, ulaşmak mesele olmaya başlayınca, üyelerimizi yormamak, zamanlarını heba etmemek adına Belman Sitesi 1. katındaki odamıza ilaveten, aldığımız iki oda ile hizmet ağını genişletmeyi amaçladık. Bu iki odanın alınmasında bize gerekli kolaylığı gösteren KMESOB Başkanımız sayın Ahmet Kuybu’ya teşekkür etmeyi bir borç bilirim”
diyen Özsoy, üyeler adına çıtayı yükseltmek için yeni projeleri hayata geçirmeye hazır olduğunu söyledi.

Bilindiği üzere, Bakkallar Bayiler ve Şekerciler Odasının bir de Haller bölgesinde (Köy Garajı) bir şubesi daha bulunuyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol